РЕШЕНИЕ ЗА СВИКУВАЊЕ НА 65-ТАТА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА МОГИЛА


Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *